Únor 2013

Slohova práce- Čím budu...?

28. února 2013 v 19:22 | Katherine |  Povídky
Ano…už od 6.třídy (myslím)…nás otravuji a pořád do nás tlučou otázky čím budeme…
Každý rok jsou odpovědi úplně jiné…No a my jsme měly napsat slohovou práci.Tak tady je…!

Čím budu….?
Pořád přemýšlím……čím bych chtěla být. Každý rok se to mění a pořád si říkám,že mám ještě čas. Ale už moc času nezbývá. Sice mám ještě rok na to abych pořád přemýšlela ale jednou nastane den kdy si budu muset vybrat. Otázky slýchám poslední dobou každodenně, ale odpověď na ně je pokaždé trochu jiná. Teď bych chtěla být zdravotní sestrou ale zítra budu chtít být úplně něčím jiným.
Každý jistě v dětství snil o nějakém svém budoucím povolání. Jako malá jsem chtěla být tanečnicí,letuškou,agentkou, nebo doktorkou, ale také zubařkou. Doktorkou jsem chtěla být už od školky.Pořád jsem operovala plyšáky,panenky.Taky jsem ale zjistila, že práce doktorky rozhodně není žádná "sranda". Nejenže bych musela vystudovat těžkou vysokou školu, ale asi bych ani nezvládla mít v rukou něčí zdraví nebo dokonce život, ať už by se jednalo o dítě a nebo starší osoby na "smrtelné posteli". Prostě bych to nezvládla.
Možností jak a kde pracovat je mnoho.Ale jde Vám jenom o tom,aby jste si vydělali co nejvíce peněz? Ne, to rozhodně ne! Práce by měla člověka nějakým způsobem naplňovat.A ne jenom se stresovat. Záleží hlavně aby Vás práce bavila,a aby jste se cítila dobře jak v oboru tak v prostředí.
Pak ale přišli další nabídky ( učitelka v mateřské škole,zdravotní sestra,kadeřnice…).Takže přišlo další rozhodovaní. Budu učitelkou a nebo zdravotní sestrou..? Měla jsem a pořád mám období fantasie.Konkrétně jsem se chtěla stát Upírkou.Ale nějak mi uniklo že žádná střední škola a ani vysoká škola taková není. Velké zklamání. Takže jsem se zase musela změnit názor,stát z nohama na Zemi a vrátit se do reality.
Trvalo celkem dlouho, než jsem si uvědomila své schopnosti a zájmy. Pak jsem si všechno dala v hlavě dohromady a uvědomila jsem si, že mě strašně moc baví psát články.Taky jsem si založila svůj vlastní blog který už je skoro 3 roky na světě.Takže proč toho nevyužit a jít na novinařinu. Nepotřebují mýt slavný časopis,být bohatá a tak dále…O to tady nejde! Mi jde hlavně o to že by mě to bavilo,a třeba bych si splnila své přání.
Ale nic jiného mi nezbývá a hlavně si to pořádně promyslet. Zdravotní sestra,novinářka…Gympl? To je zatím budoucnost!

Smutný den...!

23. února 2013 v 9:56 | Katherine |  The Vampire Diaries
Nebojte blog neruším ale tenhle týden byl prostě strašný…!
Mám totiž bratrance v nemocnici a vypadá to zle. Pak pořád sněží…! A k tomu zemřel Jeremy Gilbert. Kdo viděl díl The Vampire Diaries 4x15 tak asi ví o čem mluvím. Eleny mi bylo taky moc líto i když jsem ji teď nemusela. Chovala se jako nějaká ště***! Chodí z Damonem ale když se Stefan zastal Rebeccy tak mohla si vybrečet oči! Ale taky mi bylo hlavně líto toho že už nikoho z rodiny nemá. Jeremy mi tam bude strašně moc chybět. Proč musela zrovna on zemřít. Já vím je to jenom seriál ale jeho postavu jsem zbožňovala a ty jeho přeměny. Nejdříve to byl puberťák který fetoval a dotáhl to až k lovci.
Příští díl je až 15.března 2013…to já prostě nevydržím. Ale těším se na Elenu. Už konečně nebude ta ufňukaná Elena ale pořádná upírka která se bude chovat i jako upírka.
R.I.P JEREMY GILBERT Plačící

Jeremy & Elena - elena-and-jeremy-gilbert Fan Art

Opět Valentýn (14.2.2013)

14. února 2013 v 19:02 | Katherine |  Secret Diary ♥
Tak a je tady zase a opět 14.2.2013…takže Valentýn (den zamilovaných!).
Já tenhle svátek nemusím ale myslím si že až budu starší tak to bude něco jiného no.Já asi dnešní Valentýn oslavím takhle: Nejdříve jsem šla do školy a pak k zubaři ale teď to bude asi takhle vypadat:postel,čokoláda,filmy,knížky….
Zítra ve škole naštěstí nic nepíšeme (doufám!).Takže se budu válet no. Takže všem zamilovaným i nezamilovaným přeji hezký Valentýn….♥♥♥♥♥♥Bloody Valentine

12. února 2013 v 15:57 | Katherine |  The Vampire Diaries
I upíří můžou slavit Valentýn…A zrovna tihle dva Damon ( Ian Somerhalder) a Klaus
( Joseph Morgan) nemohly přeci chybět na přáníčku….
" Má láska k tobě nikdy nezemře"
"Vypadáš chutně"
" Dej mi tvé srdce"
"Buď mou krvavou valentýnkou"

Zpět do reality,drahoušku..!

10. února 2013 v 13:14 | Katherine |  Téma týdne ♥
Realita je někdy až moc drsná.Nejhorší je když si plánujete svojí budoucnost.Vidíte se jak jste na vysoké škole,svojí budoucí práci,šťastnou rodinu,milého a pohledného manžela a jak cestujete do všech koutů světa.
STOP…! Zpět do reality! To byl bohužel jenom sen.Realita i někdy bolí.Hlavně když myslíte dopředu a ono se to nějak zvrtne.
Včera večer jsem se dívala z okna a moje oči mířili na hvězdy.A v každé té hvězdě jsem viděla svojí budoucnost.Je to jako malá skládačka,kterou nemusíš ani stihnout poskládat.Protože může uběhnout hodina,minuta,sekunda a Váš sen může být úplně naruby.A nebo se rozloží v obloze.
Včera jsem se zase podívala na hvězdy a všechny byly pryč!Zbyla už jenom jedna jediná hvězdička na nebi.A vůbec jsem si nemohla představit,co bych chtěla aby se stalo (např.děti,školu,cestovat..).Nemohla jsem se prostě rozhodnout.Taky jsem psala článek "Předsevzetí na rok 2013" a jeden zněl že budu více běhat ( nejlepší sport..).A k tomu jsem připsala "možná utíkám před realitou?".A to je pravda!Sice by se to nesmělo před ni utíkat,protože ať přidáme jak přidáme,tak ona Nás stejně dožene.Realita má být asi součástí našeho života.A ještě jedna větička na konec.
Všichni lidé řeší politiku,amnestii a nebo že je zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let. ( Tak ještě jedna no).Ale že by někdo zakázal realitu,tak to ne….
(Tímto článkem nechci někoho urazit!)

Už zase nová povídka...? Help me..!

9. února 2013 v 10:03 | Katherine |  Upozornění
Ano,už zase se ptám: Dejte prosím návrh na novou povídku!
Moc prosím…Je strašná krize a mi došla fantazie.No vlastně fantazie mám až moc ale teď zrovna to někde vázne.Je mi jedno jestli to má být fantazie,horor,komedie atd…to je mi jedno!
Ale hlavně mi poraďte moc prosím…! Nápady buď to pište dolů do komentářů….
Předem děkuji….

Youtube-VIDEA...

9. února 2013 v 9:49 | Katherine |  Upozornění
Ahoj tento článek bude kratší ( Já vím,tohle píšu vždycky a pak mám článek přes půl stránky,no).Tak rovnou k věcy….
V pondělí jsem si založila účet na youtube.A zjistila jsem že se dá přes youtube natáčet videa.Takže bych se chtěla zeptat jestli už to někdo zkoušel a jestli to dělá pěkná videa.Já vím jsem strašný blesk ale vážně jsem o tom neměla ani páru :D
Tak když tak mi prosím Vás odepište dolů do komentářů.Budu moc ráda….
PS: Ano,asi budu točit videa!

Reklamy.....!!!!!! (8.2.2013)

8. února 2013 v 15:14 | Katherine
Tak AHOJ,jak se máte? Já docela blbě ale docela i dobře. Jsme totiž nemocná a nemusím jít do školy. Ale není to nic vážného takže jsem doma od čtvrtka a v pondělí už asi půjdu normálně do školy, no.Celý týden jsme byly ve škole spojeni ze 7.A protože děcka jely na týden lyžovat ze školou.Takže se stejně neučíme,takže ještě že jsem teď nemocná než příští týden! Protože příští týden je pro nás moc důležitý.Protože v pátek 15.2.2013 budeme už zase vystupovat na Papučovém bále s tancem Ganga, style….Ano už zase.Nejdříve to bylo na Vánoční besídce,a teď zase na Papučovém bále.Takže asi se ji to líbilo.
Takže teď ležím v posteli, z horkým čajem a teď mě něco napadlo.Protože nejsem jenom na tomhle blogu ale i na girlandfashion.blog.cz , takže mě něco napadlo. Jak budu tady psát různé novinky,články atd….Tak dám takovou menší reklamu na web girlandfashion.blog.cz.
No a když napíšeme článek o módě atd….Tak dám reklamu na web Alice759.blog.cz.Doufám že jste to alespoň trochu pochopily :D Prostě budeme mýt reklamy navzájem… :D
PS: A chtěla bych poděkovat Kassandře za diplom...

Škola nanečisto (24.1.2013) KLAUNI..!

5. února 2013 v 16:33 | Katherine |  Výlety (Zážitky,Fotografie)
Konečně a po dlouhé době tady dám fotky jak jsem byla opět klaunem. Není to ten typický klaun co vystupuje v cirkuse…Řekla bych že jsme byly tak trochu originální.No přesvědčte se samy…!

Já a Míša..Více v C.Č