Listopad 2012

2.11.2012- Nebýt člověkem!

27. listopadu 2012 v 9:45 | Katherine |  Výlety (Zážitky,Fotografie)
2.11.2012- Nebýt člověkem

Ahoj minule jsme psala že budeme mýt Halloweenské přespání! No a já jsem se rozhodla že Vám napíšu jaké to bylo. Ale nejdříve pro některé vysvětlím proč nadpis "Nebýt člověkem"
Určitě to někdo pochopil… no prostě ten den nebo spíš noc? No to je jedno prostě jsem byla převlečená za Upírku ( mohly jste vidět http://admin.blog.cz/clanky/clanek/67679495)
A abych pravdu řekla tak jsem si to užila, no a teď Vám napíšu jak to všechno vypadalo!

Jak jsem přišla že školy domů,začala jsem si chystat věci. Hlavně jsem nemohla zapomenout na kostým a zuby! V klubu jsme měly být 17:30. Jak se 17:00 hod. blížila,tak jsem tomu nemohla uvěřit že se to už blíží. Jak pro mě přišla kamarádka tak jsem se rozloučila,popadla jsem batoh a šlo se "strašit".Cestou jsme se stavily pro další kamarádku.V klubu jsme byly v 17:20 hod. už tam byly další, co chtěly si zastrašit. Jak přišla paní učitelka tak jsme se zabydlely a mohly jsme se jít chystat. Mi osmačky a sedmačky jsme mohly spát v tělocvičně,páťací v v družině a kluci v klubu… Když jsme se začaly chystat tak jsme si připadaly jako sardinky…protože na takovém záchůdku se nedalo ani hnout a to nás tam bylo asi 8. Když jsme byly už všichni připraveni tak jsem měly zamířit do tělocvičny..a tam jsem se musely jako tým představit. A já jsem byla jako kapitánka protože jsem jediná já vypadala jako Upír…no spíš Dracula. Ale já nemůžu za to že jsem tak trochu vžila do role…
No a v mém týmu byly Já,Marci,Niky,Viki a Veri..
No prstě tým Upírů!
Pak byly ještě ČARODĚJNICE,ZOMBIE,KOSTLIVCI a STRAŠÁCI.
Jak jsme se všichni představily…tak jsme mohly začít soutěžit!

1.disciplína- Vyrobit papírovou lodičku a přefoukat ji ze začátku na konec. Byly jsme druzí..
2.disciplína-Slalom- musely jsem přejít přes lavičku a mýt na lžičce pingpongový míček a nesmí spadnout,když spadne tak od začátku…A byly jsme…prvníí
3.disciplína-Kapitán si musel zavázat šátkem oči a musely jsme nakreslit dýni POZOR! Ostatní hráči nás museli vést… plný počet bodů 11
4.disciplína- hod na koš 7 košů a zase první
5.disciplína- na tácku bylo několik věci ale museli jsme si je zapamatovat- 18 věcí z 25? Myslím ale zase první..

Pak byla menší discoteka no a bylo vyhlašovaní:
5.Kostlivci
4.Strašáci
3.Čarodějnice
2.Zombie
1. UPÍŘI

Ano byly jsme první!!!!! Dostaly jsme DOPLOMY a balík BONBONU to jsme si rozdělily.
No a něco menší jsme rozdaly účastníkům. No a protože bylo něco před 22:00 hod. tak jsme se šly podívat na horor! A bohatě mi stačil začátek a šla jsem pryč! Já vím teď to vypadá že jsem posera ale jak by jste se cítily vy,když je asi jenom 15 děcek a jedna učitelka a ke všemu ve ŠKOLE! No a jaký to byl horor? Grave Encounters 1. No tak jsem šly hrát z holkami do tělocvičny Aktivity! Pak jsem se ale musela jít odlíčit tu masku a převléct …..ale co byl nejhorší horor..tak to bylo ROZČESAVÁNÍ vlasů. Jsem myslela že to je moje smrt! Pak jsem se šla podívat na ten horor a zůstala jsem tam na konec a pak jsem rychle šla zpátky ( pak jsem si to ale doma stáhla) Pak jsem se podívala na mobil a objevil se čas 1:05 no tak jsme si šly lehnout a povídat si… No a uspaly jsme se až 3:40 hod. No a pak nás probudily kluci.Pustily písničku Ganga style….

( Marci,Veri,Niki,Viki a ta stou hřívou jsem já) :D
Více v Č.C :D

Novinky...( 26. listopadu 2012)

26. listopadu 2012 v 11:21 | Katherine |  Secret Diary ♥
Ahoj už ani ne měsíc a jsou Vánoce! Už se těšíte taky jako já? Já už se nemůžu dočkat….Už se těším na tu Vánoční atmosféru,cukrový,pohádky,vůně stromečku,sníh, že budeme pohromadě a taky na dárečky…Ale mi je to vlastně jedno co dostanu a co ne,hlavně že budeme všeci po hromadě… ale to si napíšeme až v Prosinci.

A co je vlastně nového?
No protože v sobotu 24.11.2012 měl můj blog přesné 2 roky ale nemohly jsme to tady oslavit tak nebojte nezapomněla jsem a hned se pustím do toho…
Asi si říkáte " Ona není ve škole?" Ne nejsem protože jsem nemocná :/ Teď jsem měla samé doktory… Ve čtvrtek jsem byla na chirurgií z kolenem. Protože mě strašně moc bolelo a měla jsem ho napuchle….no na konec mám přetržené vazy v koleni. Prý jak jsem hrály v tělocviku basketbal tak že stačil blbý pohyb a je to…. Takže 3 týdny nesmím cvičit :/ ale do taneční naštěstí můžu ale nesmím dělat např. šňůru… v pátek jsem byla na rovnátkách ale jenom na kontrolu… no a dneska jsem byla u doktorky a mám Angínu :/
No a protože jsem v pátek jela za sestrou do Ostravy takže pro mě musely přijet…no a ségra z přítelem si pořídila králička Maxe takže jsme jely do Opavy do centra do zverimexu…a tam byly úplně krásni Králíčci no a pak ségra přišla a řekla že si můžu jedno hned vzít…. Já jsem byla tak ráda… No měla jsem do jako předčasný dáreček k narozeninám ( 7.prosince)
Má teprve6 apůl týdne takže ještě miminko…no a je to Micky
Více v C.Č ( A malý Micky)

To,co potřebuji je...ŽIVOT

26. listopadu 2012 v 10:24 | Katherine |  Téma týdne ♥
To co potřebuje je….. ŽIVOT!

Ano je to tak to co potřebuji je Život. Vlastně ani bych si nemohla představit že bych tady nebyla. A nebo že by tady nebyl někdo z mé rodiny.A co by se dělo pak? Vážně existuje ještě druhý život a nebo nějaké převtělení? To se asi nedozvíme to vědí jenom ti nahoře. Ale vážně…co je tedy za pravdu? A nebo že by nebylo nic? Vážně jenom umřeme a už se nic nestane? Už se nikdy neusměji ani nebudu moc plakat? Už neuvidím ani své rodiče,přátele atd..? To doufám že to není pravda! Jen si představte že by jste se už nemohly obejmout z maminkou a nebo z tatínkem… Už by jste se nikdy neuviděli? Brr jenom na to pomyslím a chce se mi brečet… A proto bychom si měli vážit svého ŽIVOTA. A taky rodičů. To oni nám daly svůj Život…. Ale někteří vůbec si toho neváží. Stačí když na facebooku je napsané: Miluješ svojí mámu? ANO-Like a NE- Komentář….. a někteří asi ani nepřemýšlí co píšou. Jeden kluk tam napsal: " Ne je to krá** kéžby chcíp**! Tak kde to potom jsme? Chápu že některé mámy stojí za pr* ale i tak….tohle by se nemělo říkat!
Važme si toho že máme rodiče,protože některé děti ty rodiče nemají!


Blog!

22. listopadu 2012 v 12:29 | Katherine |  Upozornění
Ahoj ano nejsem ve škole protože půjdu na chirurgii z kolenem tak že jsem tady na rychlo…
Jenom jsem Vám chtěla napsat kvůli toho že už je mezi námi další blog. Jedná se o ten blog jak jsem Vám o něm vyprávěla…Ještě ale není úplně v provozu protože se tam musí dát design,rubriky a podobně! Takže ti bude chvíli trvat!
Takže bychom byly moc rádi kdyby jste ho pak navštívily! Hezky den!


Bella? Ne... :D

20. listopadu 2012 v 17:44 | Katherine |  Výlety (Zážitky,Fotografie)
No a tak to vypadá když se náš spolužák Kuba nudíí.
Moc mu za to děkuji sice jsem mu řekla že bych byla radši kdyby tam byly Upíří deníky ale to nevadíí... Upír jako Upír :D

No jo no...F**K THE BELLA! :D

Nový blog...ne ale menší změna! (20. listopadu 2012)

20. listopadu 2012 v 17:34 | Katherine |  Secret Diary ♥

Nebojte můj blog nekončí spíše…přibude. Bude to sice společný blog ale přeci jenom blog.
Ještě toho moc nevím ale určitě Vás informuji.Zítra totiž v tělocviku necvičím takže si na to z kamarádkou sedneme a trochu budeme plánovat! Ale už něco vím takže můžu i něco prozradit! Na facebooku je skupina Spisovatelky a každý týden se napíše asi 3 téma např. Upíří,Sladkosti a Vánoce no a bude se hlasovat.
Téma které bude mýt nejvíce hlasů tak se o něm napíše povídka,příběh…a nejlepší povídka půjde na společný blog! Ale ovšem tam budeme i volně psát! Teď Vám dám i stránku na facebooku http://www.facebook.com/groups/163479020458923/?fref=ts
A teďka potřebuji POMOC!!!!!! Můj blog má slavit 24.11.2012 2 roky že je na živu.Zrovna to vychází na sobotu a já bohužel nemůžu, budu pryč tedy i mimo dosah počítače. Takže jak to tak vypadá tak to budu muset napsat až v pondělí protože v pátek u jedu pryč a přijedu až v neděli.. a nebo ještě zkusím tu neděli a hlavně jsem se chtěla zeptat jestli to nejde nějak načasovat? Když tak pište do komentářů a nebo na ten facebook.Ale když to budete chtít napsat na ten facebook tak heslo je POMOC!
PS: Jedna fotka ze spaní v klubu
PS: Do konce týdne článek o spaní v klubu :p
PS: Já jsem ta co vypadá jako Dracula a má červeno-černé potkolenka :D

The Vampire Diaries 4x06

20. listopadu 2012 v 16:41 | Katherine |  The Vampire Diaries
Ahoj já vím že jsem tady dlouho nebyla ale teď se budu snažit Vám to vynahradit!

Dne 16.11.2012 ( strašně moc to utíká) vyšel nový díl Upířích deníků!
A bych pravdu řekla tak jsem myslela že rozbiju počítač protože jsem byla strašně mco naštvaná na Elenu.Mě jsem chuť něco udělat ( problém je že jsem nevěděla co provést)
Určitě víte proč jsem byla naštvaná. Ano kdo je pro team Delena tak jsem jim asi splnil sen!
Elena se rozešla ze Stefanem! Ano je to pravda ale…vlastně ani nevím kdo se z kým rozešel.Jestli Elena ze Stefanem a nebo Stefan z Elenou…No to je jedno prostě spolu nejsou a blbá Elena zase udělala ty své upíří očka a Stefan zase na všechno skočil! Vlastně jsem už i ráda že se ti dav spolu rozešli protože alespoň už Stefan nebude pořád tak zklamán. Nechci prostě urazit team Delena ale prostě každý fandí někomu jinému.
Ale jak jsme se o tom bavily z mou kamarádkou tak bych byla moc ráda kdyby to bylo takhle
Katherine + Stefan ♥ a Damon+ Elena ♥ a nebo prostě naopak ale hlavně aby byly tihle spolu!
A docela bylo i drsné jak Elena měla ty vidiny ale škoda je že… Katherine byla taky jenom vidina,mohla by se vrátit!
Elenu teďka absolutně nenávidím ale doufám že se to zpraví..!
No nic na další díl si budeme muset bohužel počkat až 30.11.2012 takže jsem úplně napnutá jak to bude vypadat!

FOTKY THE VAMPIRE DIAIRES 4x06/ 4X07 + VIDEO NA DÍL 4x06/4X07
VÍCE V C.Č VÍCE V C.Č

Stefan and Elena / Edward and Bella?

7. listopadu 2012 v 17:00 | Katherine |  The Vampire Diaries
Který pár by jste si vybraly?

Edward and Bella? ♥♥

Stefan and Elena? ♥♥

Já bych si asi vybrala.... Stefan and Elena ♥♥

Halloweenská svíčka ♥♥

6. listopadu 2012 v 16:05 | Katherine |  Nadpřirozené věci
Ahoj já vím že je už dávno po Halloweenu ale tohle jsem si nenechala ujít…
1.11.2012 jsem dostala od své maminky takový menší Halloweenský dáreček. Dostala jsem takovou skleničku na svíčku. No jednoduše je to Dýně na svíčku. Je prostě parádní!
A prost jsem neváhala a hned jsem si šla pustit do ní svíčku. A samozřejmě jsem udělala i fotečky!
PS: Asi se ptáte proč jsem to dala ro rubriky Nadpřirozené věci.
Odpověď: Já to prostě beru jako nadpřirozenou bytost...!