Říjen 2012

Animace!

31. října 2012 v 20:30 | Katherine |  Pretty Little Liars
Našla jsem úžasnou animaci na Pretty Little Liars!

Šťastný Halloween- Upíří deníky

31. října 2012 v 17:04 | Katherine |  The Vampire Diaries

Tohle jsem si prostě nenechala ujít!
Bloudila jsem facebookem a pak jsem našla "neobyčejnou" dýni.
No není úžasná!!!!!!
A proto bych i chtěla popřát Upířím deníkům.
Takže HAPPY HALLOWENN!!


Veselý Halloween

31. října 2012 v 16:39 | Katherine |  Serály a Filmy DOPORUČUJI !!!!!!!!
Veselý Halloween Vám přeji!
No a jak jsem slíbila tak to taky dodržím. Napíšu Vám tady pár filmu co by jste mohly zkouknout ale upozorňuji že polovina jsou horory!

Vítejte ve světě filmu a nahánění strachu!!!!!!!
 1. Paranormal aktivity1,2 a3
 2. Insidious
 3. 3:15 zemřeš!
 4. Saw
 5. Halloween
 6. Pátek 13
 7. Vřískot
 8. Noční můra v Elm street
 9. Kruh
 10. Houbičky

Komedie atd…
 1. Stan Helsing
 2. Scary movie
 3. Divoška
 4. Dívčí válka ( Lucy Hale)

Určitě jste někteří všechno viděly ale lepší něž nic!!!!!


Pretty Little Liars 3x13

30. října 2012 v 16:44 | Katherine |  Pretty Little Liars
Tak a máme za sebou Halloweenský díl Pretty Little Liars 3x13.
Tak co jak se Vám to líbilo? Mě strašně moc až na to že to bylo docela napínavé. Abych se přiznala tak moc jsem nepochopila ten konec. Moc to nedávalo smysl a nebo čí byla ta mála holčička co ji viděla jenom od Hanny mamka? Byla to vážně sestra od Alison? A jak se Vám líbila postava Adama Lamberta? Mě moc protže vystupoval jako UPÍR!
Ale trochu mi bylo záhadou jak se tam z ničeho nic objevil Ezra, nemá v tom přeci jenom prsty? Jo to si ale budeme muset ještě počkat.Další díl se totiž bude vysílat až v 9. ledna 2013.
No už jsem teďka zvědavá!
No a na konci pár obrázku!!
VÍCE V C.Č

Kalendář na HALLOWEEN :) (30. října 2012 )

30. října 2012 v 16:20 | Katherine |  Secret Diary ♥
Ahoj já vím že jsem v minulém článku psala že na druhý den budou možná dva a přitom není ani jeden. A asi chápu že už Vás nebaví jak se pořád omlouvám ale mi je to vážně moc a moc líto! A tento týden a vše kolem něj,byl prostě strašný! A to vážně!

No ale teďka k tomu co jsem chtěla napsat a to je přeci HALLOWEEN!
Měla jsem sice plán že začnu od pondělka ale protože to nevyšlo tak začnu od dneška. Budou tady 3 body n které byste správně neměly zapomenout když je HALLLOWEEN.

 1. Jestli se chystáte jít na HALLOWEENSKÝ večírek,tak vám tady dám jaký byste si měly obléct kostým. Ať je to jenom na vystrašení a nebo jenom tak…
 2. Zítra se můžete těšit protože ne jenom že bude HALLOWEEN ale bude tady menší seznam různých filmu. A jestli máte rádi strach tak pak tady bude bonus na horory!
 3. No a na ten poslední si budete muset počkat až v neděli. Protože Vám tady dám fotky z pátečního večera! Mi totiž máme ve škole spaní v klubu no a samozřejmě musíme přít oblečení v kostýmech. No a ještě jsme si musely udělat tým. No a určitě jdeme oblečeni za Upíry!
Tak a to je všechno no ale co by to bylo kdybych daty nedala různé animace a fotky že?
Takže + bonus obrázky a animace!

Prázdniny! ( 25. října 2012)

25. října 2012 v 20:06 | Katherine |  Secret Diary ♥
Ahoj bohužel jsem nemohla napsat dříve ale teď to rychle napravím!
Tak jak si užíváte prázdniny? Já dobře. Využívám toho že když ještě venku není až taková zima tak jsem pořád venku. No a vlastně já jsem měla skoro celý týden prázdniny. V pondělí jsem byla ve škole jenom na 2.hodiny protože jsem pak jela k zubaři!
V úterý jsme jely do Prahy ze školou ( jeden článek bude věnován Praze + obrázky).
Ve středu jsem dospávala Prahu no a dva dny máme prázdniny!
No a jak se těšíte na HALLOWEEN? Já moc!!!!!! Už se nemůžu dočkat. Ale škoda že nežijeme někde v Americe,kde to prostě na Haloween žije. Ale místo toho slavíme dušičky!
Trochu mi ten název připadá jako bychom byly vodníci ale nechci nikoho nějak urazit.
No a příští týden,přesněji 2.11 máme spaní ve škole. No a musíme přít oblečení v kostýmech.
U mě to bylo hned za co půjdu přeci za Upíra!
No a zítra se můžete těšit na2 anebo možná 3 články tak pa!

Slohová práce

19. října 2012 v 14:27 | Katherine |  Povídky
Ahoj jsem tady jenom na skok a chtěla jsem Vám ukázat mou menší povídku.j eto slohová práce při které jsme si musely vybrat nějakou věc,např.naušnic.Já jsem si vybrala Gumičku.

Andulčina gumička Sisinka

Každý den si Andulka vzala jinou gumičku.Ale dneska to je speciální gumička.

A zase to pondělní ráno.Andulka musí už zase do školy.A místo školy přemíšly jakou gumičku si dnes dá do vlásků.Jestli modrou,červenou,zelenou a nebo růžovou. Až se rozhodla že si dá svou oblíbenou červenou gumičku. Měla ji tak ráda, že si ji pojmenovala,jménem Sisinka.
Protože ji připomínaly její jahodové bonbony,které má tak ráda.
Andulka si rozčesala své dlouhé vlásky,a na konec si je vyčesala do copku které stáhla gumičkou Sisinkou a může jít do školy. Když přijde do šatny,potká své kamarádky se kterýma si začne povídat. Když začne zvonit na hodinu,rychle utíkají do svých tříd.
Když začala hodina z Andulčinými vlásky,se začalo dít něco velmi podivného. Její copek se najednou začal kroutit,hýbat se ze strany na stranu,a Andulka nevěděla co má dělat.Děti se ji začali smát, a paní učitelka ji okřikla aby si nehrála z copkem, a aby dávala pozor v hodině.
Andulka byla vyplašená co má z copánkem dělat. A když si chtěla ručkou uklidnit svůj copánek,gumička se vylekala a z klouzla ji z vlásku. Sisinka utíkala pod lavici, k tabuli, a pak se schovala pod radiátor. Andulka seděla v klidu dál a počká až zazvoní na přestávku tak se vydá Sisinku hledat. Když v tom začalo zvonit na přestávku, tak paní učitelka otevřela dveře, a Sisinka vyběhla ze třídy ven. Jak to Andulka viděla tak začala mýt strach že gumičku Sisinku už nikdy neuvidí. Ale nevzdala to a rozběhla se za ní. Hledala ji po celé škole i venku ale gumičku Sisinku ne a ne najít. Andulka byla z toho velice nešťastná že u sebe nemá svojí nejmilejší gumičku Sisinku.Cestou domů Andulka plakala,vzpomínala ale bohužel gumičku už nikdy nemohla najít…
"Crrrr" Andulka se rychle zbudila,zaklapla budík a podívala se vedle sebe a tam ležela její Sisinka.
"Uff" to si oddychla že to byl pouhý sen.

Všeho chuť !!! ( 15. října 2012)

15. října 2012 v 20:04 | Katherine |  Secret Diary ♥
Ahoj tak co už Vás taky ta škola tak štve? Mě už docela jo a to jsem teprve měsíc a půl ve škole.
No ale teďka to bude úplně přeplněné. Tento pátek tedy 19.10.2012 vychází další díl The Vampire Diaries 4x02. Už se nemůžu dočkat. No a příští týden bude úplně nejlepší.
V pondělí sice jdeme do školy ale v úterý pojedeme do Prahy. Už se nemůžu dočkat!
No a ve středu nejdu do školy protože přijedeme z Prahy pozdě no a pak čtvrtek a pátek jsou prázdniny.
Ještě něco o té Praze. Ve 3:00 hod.ráno máme sraz na vlakovém nádraží ale v 3:45 máme vyjíždět. No pak máme mýt různě památky např.Karlův most,Petřín atd…
Pojede tam skoro naše celá třída no a abych nezapomněla i má kamarádka jak v reálu tak i přes blog. Myslím mou kamarádku Aďu ( www.Tarn.blog.cz).
Určitě Vám tady dáme pak nějaké fotky no a ve vlaku budu vymýšlet novou povídky, takže si myslím že se máte na co těšit. No a 2.11.2012 máme spaní ve škole (v klubu) a bude to v Halloweenském stylu. A máme si připravit i kostýmy. No a je jasné za co půjdu! No přeci za Upírku!!! Už se nemůžu dočkat. A zase tady tam fotky.
Tak se mějte….. a užíjte si podzim.


Den D + The Vampire Diaries 4x01

12. října 2012 v 20:21 | Katherine |  The Vampire Diaries
Ahoj tak jak jste se dneska měly? Já prostě SUPÉÉR!!!!!! Ve škole jsme se moc neučily protože jsme měly schůzku z Eko týmem. Já sice nejsem v Eko týmě ale patřím do kroužku Globe a to je něco podobné jako Eko tým. No přišla jsem domů a hned jsem začala stahovat…. The Vampire Diaries 4x01!!!!!! Konečně den D nastal po 4 měsících (myslím že to byly 4 měsíce) to je fuk i kdyby to byly 2 měsíce tak je to pro mě celý život!
Už se nemůžu dočkat na 18.října protože proč? Vychází další díl !!!!!!
No a mé první dojmy? No představila jsem si že Elena to vezme blbě že se stane upírkou.Myslela jsem si že půjde zase k tomu mostu a že bude vzpomínat,ale ona to vzala docela dobře. Až pak se tak trochu rozbrečela ale byla jinač v klidu. Až na to že ji bolely dásně atd… Jako každého začínajícího Upíra!!!!
No a pak tam byla ta scenka jak byla Elena,Stefan a Rebekah zavřeni v té stodole.A pak jak Elena umírala a jak ji Stefan řekl že ji miluje a ona na to že se vracela kvůli jeho a že ho taky miluje a pak jak Stefan začal brečet bylo tak dojemné že já sama se zpustila slzu. Nebo ten konec jak seděly na střeše to bylo prostě žůžo. Ale taky bylo pěkné jak si začala vybavovat to na co zapomněla!
No ale na konec dopadlo všechno dobře ale myslím si že to nebude jenom tak.
No zkrátka už se nemůžu dočkat na další díl….
A začíná se mi nějak líbit pár Elena + Stefan ♥♥♥100 článků + Kalendář

8. října 2012 v 18:33 | Katarina |  Jááá a ...........

Ahoj tak jak jste přežily zase školu?Já docela fajn! Ale kvůli toho tady nejsem.Jsem tady protože za jsem vytvořila takový menší kalendář:
1.- Přesně 3 zbývají na 4.serii a premiéru The Vampire Diaries ( 11.9.2012)
2.- Ale na Zkouknito.cz se budou vysílat 12.9.2012 i z CZ titul..
3.- Dneska jsem počítala kolik povídaní jsem napsala a dneska to jsou přesně 100 článku+ tenhle článek
4.- Ale přesné výročí bude mýt 24.11.2012 a oslavíme spolu 2.roky mých článku a mého blogu!!!!!!!!!
5.- Můžete se dočkat na různé překvapení a bude i více článku!
6.- Bude plno obrázku z různých serialů,filmu,colorizace,křtiny nové povídky (možná i dřív ) a spoustu různých nápadu na blogu + VÁNOČNÍ SPECIÁL
7.-A na všechno se můžete dočkat dne 24.11.2012 na mém blogu !
8.- Dne 31.10.2012 se můžete těšit na Halloveenský speciál+ další díl Pretty Little Liars 03x13 This is a dark ride
(Ale to si budeme muset ještě 2 týdný počkat)
9.- A planuje se Pretty Little Liars 4.serie
Doufám že bude spokojení a když vás něco napadne co byste chtěly na blogu vidět,tak napište dolů do komentáře a nebo na můj email.Nebudu Vám ho sem psát ale stačí když mi pošlete přes můj blog zprávu do emaile.Moc děkuji