Novinky (28. září 2012 )

28. září 2012 v 9:09 | Katherine |  Secret Diary ♥
Ahoj já vím že jsem tady dlouho nebyla a za to se Vám moc a moc omlouvám.
No a mohly bychom začít novinkami co vy na to?
Takže jako první bych začala ze smutnou zprávou.A to jak už někteří víte tak zemřel nejlepší,úžasný a vynikající herec Radoslav Brzobohatý.Je mi to moc líto protože toho herce jsem přímo zbožňovala (jeho syna taky ale to je vedlejší J ). Myslím si že to nebylo moc fér od toho nahoře.Vzal nám ho nečekaně a byl to pro nás až moc velký šok.13.září by měl 80 let ale…12.záři bohužel zemřel!A jak řekl jeho syn Ondřej Brzobohatý "Mi jsme nešly tak úplně na pohřeb,ale slavit ty jeho narozeniny".
No a co škola?Už vás taky tak moc nebaví?Mě už tak trochu ne! J Protože nám naše češtinářka zadala povinou četbu a to 30 knížek za rok!Pak jsme ji nějak přemluvily a z 30 nám zadala 15 knížek takže je to v pořádku ale mě by vůbec nevadilo těch 30 knížek!
Ta dobrá zpráva je že se chystám zase napsat povídku.Povídka která byla docela dobře komentovaná tak bych chtěla pokračovat.A pak taky napsat novou ale je tady takový menší háček.A to ten že nevím o čem.Takže milý čtenáři,chtěla bych od vás radu!O čem by jste chtěly novou povídku.Moc Vás prosíím o radu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama